Autobezobav | Pro partnerské techniky

Rozumíte autům?

Vydělejte si slušné peníze za slušnou práci. Staňte se naším partnerským technikem a pomáhejte lidem s nákupem kvalitních ojetých vozů.

Registrujte se zdarma

Nadstandardní výdělek za smysluplnou práci

Zakazky si vybíráte sami podle svých časových možností

Žádné měsíční poplatky, platíte jen provizi z uskutečněné zakázky

Čím lepší hodnocení získáváte, tím více dostáváte zakázek

Jak funguje Autobezobav?

1

Přijetí žádosti

Jakmile zákazník poptá prověření vozu na Autobezobav ve vaší lokalitě, zašleme vám tuto zakázku. U každé zakázky se můžete sami rozhodnout, jestli jí přijmete, nebo ji necháte jinému technikovi. Záleží je na vašich možnostech.

2

Prověření vozu

Prověření vozu s Autobezobav se skládá z několika kroků - předběžné prověření inzerátu nebo pomoc s nalezením vhodného vozu, komunikace s prodejcem a zákazníkem, prověření historie a fyzická kontrola.

3

Hodnocení

Na konci každého prověření zjišťujeme spokojenost zákazníka. Čím lepší hodnocení získáváte, tím více zakázek vám posíláme. Každé hodnocení předáme i vám, abyste přesně věděli, jak jsou s vámi zákazníci spokojeni.

Časté otázky

Mám jinou práci a chtěl bych si přivydělat, je to možné?

Určitě. Máme spoustu techniků, kteří využívají Autobezobav jako přivýdělek a prověřují třeba jen jeden vůz za týden. Nezapomeňte ale, že pro spolupráci musíte mít živnostenský list a potřebné vybavení.

Jak dostanu zaplaceno?

Platbu za prověření vozu platí vždy zákazník přímo vám, většinou při samotné prohlídce. Cena za prověření jednoho vozu je 3 990 Kč + 8 Kč/km cestovné při výjezdu nad 25km.

Kolik platím Autobezobav

Nemáme žádné fixní měsíční poplatky, platíte jen provizi za uskutečněné zakázky. Pokud prohlídka z jakéhokoliv důvodu nakonec neproběhne, neplatíte nic.

Jaké musím mít zkušenosti?

Musíte mít zkušenosti minimálně 5 let jako automechanik, s co největší škálou různých modelů vozů. V ideálním případě máte již zkušenost i s prověřováním ojetých vozů před koupí s referencemi.

Jaké musím mít vybavení?

Automobil pro dopravu vás a někdy i zákazníka na místo prohlídky, diagnostické přístroje, profesionální měřič síly laku a další standardní technické vybavení pro možnost důkladné prohlídky fyzického stavu vozu.

Registrujte se zdarma