Autobezobav | Časté otázky

Často se nás ptáte ...

Kde všude působíte?

Spolupracujeme s techniky po celé České Republice. Můžete si vybrat technika, který je co nejblíže vám, nebo místu prohlídky ojetého vozu.

Je předběžná konzultace opravdu zdarma?

Ano. Váš požadavek předáváme technikovi, který se vám ihned ozve, vše s vámi probere a společně se domluvíte na dalším postupu. Hlavním cílem této služby je předejít zbytečným prohlídkám vozů, které jsou poruchové, předražené, nebo mají jiné závažné nedostatky. A ze zkušenosti víme, že takových vozů je bohužel většina.

Jak probíhá naplánování prohlídky?

Prohlídku si můžete s prodejcem domluvit přímo vy, nebo to můžete nechat na technikovi. Záleží jen na vaší domluvě s technikem.

Co když mi technik vůz nedoporučí?

I to se může stát a víme, jak nepříjemné to je. Při předběžném posouzení odhalíme základní nedostatky, ale opravdový stav vozu zjistíme až při fyzické prohlídce. Je to ale mnohem lepší, než koupit vůz, do kterého byste museli investovat nemalé částky na opravy.

Co když po koupi vozu objevím závadu?

Je jasné, že při nákupu ojetého vozu nemůžete mít nikdy 100% jistotu, že na nějakou závadu při jeho užívání nenarazíte. Jsme féroví a nebojíme se to říct. Co vám ale můžeme slíbit je, že uděláme všechno proto, abychom vám riziko při koupi ojetého vozu snížili na naprosté minimum.

Jaká je cena?

Cenu fyzické prohlídky vozu před koupí si určuje každý technik podle svého uvážení. Tato cena je vždy orientační a po předběžné konzultaci vám vždy technik ještě před samotnou prohlídkou potvrdí finální cenu. Vy se pak sami rozhodnete, jestli prohlídku využijete, nebo ne.

Jak probíhá platba?

Platbu hradíte přímo danému technikovi při prohlídce vozu, obvykle v hotovosti. V některých případech, pokud jde o delší výjezd, vás může technik požádat o zálohu.

Proč bych vám měl/měla důvěřovat?

Naše služba funguje jen díky tomu, že stojíme na vaší straně a naši spolupracující technici ojetým vozům opravdu rozumí. Důkazem jsou vaše skvělá hodnocení i fakt, že nás doporučujete dále ve svém okolí. Vážíme si toho a zároveň je to pro nás závazek, abychom naši službu dále zlepšovali.

Je vám už vše jasné?

Tak pojďme na to! Naši technici jsou připraveni se vám ihned věnovat. Pokud ale ještě nějakou otázku máte, neváhejte se nás zeptat.

Vybrat technika