Autobezobav | O společnosti

Měníme trh ojetých aut k lepšímu

Stočené tachometry, papírové omlazování, zatajené nehody a technické závady, triky prodejců a tak dál a tak dál …

Ano, s tím vším se dnes můžete setkat, pokud si chcete koupit ojetý vůz. Smutný fakt, který potká téměř každého druhého majitele ojetého vozu. 42% vozů se stočeným tachometrem, 25% “úředně” omlazených vozů, 64% automobilů se zjištěnou závadou až po nákupu. Takové jsou bohužel statistiky na trhu ojetých aut v České Republice.

A právě proto vzniklo Autobezobav!

Jsme zcela nezávislí na prodejcích ojetých vozů a vždy stojíme na vaší straně! Díky Autobezobav při nákupu ojetého vozu minimalizujete riziko a pořídíte si takový automobil, který vám bude dobře sloužit a nestane se noční můrou vašeho rodinného rozpočtu.

Neslibujeme nemožné
Je jasné, že při nákupu ojetého vozu nemůžete mít nikdy 100% jistotu, že na nějakou závadu při jeho užívání nenarazíte. Jsme féroví a nebojíme se to říct. Co vám ale můžeme slíbit je, že uděláme všechno proto, abychom vám riziko při koupi ojetého vozu snížili na naprosté minimum. Po každé prohlídce vozu zjišťujeme hodnocení přiděleného technika a můžeme hrdě prohlásit, že naši zákazníci jsou se službou Autobezobav opravdu spokojeni! Průměrné hodnocení 98% hovoří za vše.

Jak tedy koupit ojetý vůz bez obav?

Je to jednoduché. Objednejte si online jednoho z našich spolupracujících techniků, který vám se vším poradí a automobil vám před nákupem důkladně zkontroluje.

Vybrat technika