Prověření vozu z portálu TipCars

Kupujete ojetý automobil a chcete mít co největší jistotu, že je v pořádku? Nechte si ho zkontrolovat zkušenými techniky, kteří stojí na vaší straně!

Toyota Auris, 1.8 HYBRID D TEAM
Ústecký kraj, Autobazar LUBENEC s.r.o.
Vybrat technika  

Jednodušší už to být nemůže ...

1. Předběžná konzultace ZDARMA

Naši technici vám nejprve ZDARMA a nezávazně posoudí tento vůz na základě informací z inzerátu a případného telefonátu s prodejcem. Cílem tohoto předběžného posouzení je předejít zbytečným prohlídkám vozů, které mají na první pohled zřejmé nedostatky. Ze zkušenosti víme, že takových vozů je bohužel většina.

2. Fyzická prohlídka

Pokud se u vybraného vozu zdá vše v pořádku, naplánuje s vámi technik prohlídku vozu přímo v místě prodeje. Při prohlídce důkladně zkontroluje jeho technický stav, skutečně najeté kilometry, a provede testovací jízdu. Výsledek prohlídky vám podrobně vysvětlí a dá jasné doporučení, zda se jedná o dobrou koupi.

Ojetá auta kontrolujeme jako nikdo jiný

Najeté kilometry

Díky kombinaci online dostupných údajů o historii vozu a fyzické prohlídce posoudíme skutečný stav najetých kilomentrů. Podle posledních statistik jezdí v ČR téměř polovina vozu se stočeným tachometrem!

Odhalení havárie

Změříme sílu laku, abychom odhalili případnou nepřiznanou havárii vozu, která může mít vliv na funkčnost vozu a samozřejmě i na prodejní cenu.

Technický stav

Podle průzkumu AOOA zjistilo minulý rok 64% Čechů závadu na svém ojetém autmobilu bohužel až po jeho nákupu. Naši technici stojí na vaší straně, a proto opravdu důkladně zkontrolují kompletní technický stav vozu, abyste měli co největší jistotu, že je v pořádku.

Zkušební jízda

Samozřejmou součástí prohlídky je zkušební jízda. Posoudíme start a chod motoru za studena a při zátěži. Při jízdě prověříme přesnost řízení, převodovky a spojky a vyzkoušíme akceleraci, turbo/kompresor a účinnost brzd.

Nutné servisní úkony

Po kontrole vozu vás upozorníme na případné nalezené nedostatky a nutné servisní úkony. Samozřejmě vám také řekneme, kolik asi budou tyto servisní úkony stát.

Sleva

Téměř vždy technik odhalí nějaké drobné závady, které sice nejsou důvodem k odmítnutí vozu, ale při jednání s prodejcem jsou jasným argumentem pro získání slevy. Když se nám podaří slevu vyjednat, ve většině případů nejenže pokryje náklady na kontrolu vozu, ale často ušetříte mnohem víc! Slevu vám nemůžeme slíbit, ale určitě se o ní pokusíme.

Jasné doporučení

Nebudeme si hrát na konzultanta a dávat ruce pryč od rozhodnutí. Technik vám jasně řekne svůj názor na vůz a jeho doporučení, jestli se jedná o dobrou koupi nebo ne.

Hodnocení 98%

Jakmile proběhne kontrola vozu, zeptáme se vás na hodnocení daného technika. Je to pro nás velmi důležité, protože jen tak můžeme dlouhodobě zajistit opravdu skvělé a profesionální služby. Číst hodnocení ...

Jednoduché, že?

Tak pojďme na to! Naši technici jsou připraveni se vám ihned věnovat ...

Toyota Auris, 1.8 HYBRID D TEAM
Ústecký kraj, Autobazar LUBENEC s.r.o.
Vybrat technika  

Autobezobav je nejchytřejší způsob, jak při nákupu ojetého auta nenaletět. Nekupujte zajíce v pytli, kupte auto bez obav!

Zkušenosti s autobazary:
Zkušenosti s techniky:
© 2022 Autobezobav | autobezobav.cz | autobezobav.sk | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Všeobecné podmínky využívání služeb