Kontrola ojetého vozu Jeep

Zvažujete nákup ojetého vozu Jeep? Využijte služeb zkušených techniků AUTO BEZ OBAV, kteří přesně vědí, na co si dát pozor, a stojí vždy na vaší straně!

Vybrat technika  

Nedávné prohlídky Jeep

Zkušenosti zákazníků s kontrolami vozu Jeep

Jakub Renner
Rychla domluva, velice flexibilni ohledne casovych moznosti domluvit prohlidku auta primo s prodavajicim. Prohlidka vozu probehla hned druhy den dopoledne. Prohlidka velice detailni, zaslan podrobny obrazovy material.
Technik: Matěj K.
Michal Benda
Vše v pořádku.
Technik: Jiří D.
Jeep Renegade |

DAVO CAR

Olbramovice
Tomas Musil
Vše OK.Rychlý kontakt i prověření.Auto jsme i přes kosmetiku vzali.
Technik: Ondřej K.
Jeep Grand Cherokee |

BV-AUTO

ČESKÉ BUDĚJOVICE
Daniel Kos
Super spolupráce
Technik: Robert H.
Jan Peřich
Milý a profesionální přístup. Technik byl velmi pečlivý a upozornil mě na důležité věci. Mohu vřele doporučit
Technik: Filip J.
Pavla Kalisova
Ochotný,výborná komunikace, dobré profesní znalosti, řekl nám detaily o voze a doporučil co udělat. Skvělé.

Jednodušší už to být nemůže ...

1. Předběžná konzultace ZDARMA

Naši technici vám nejprve zdarma a nezávazně poradí s výběrem vozu, nebo vám posoudí automobil, který jste si již vyhlédli. Vyvarujete se tak zbytečnému hledání a prohlídkám vozů, které jsou poruchové, předražené, nebo mají jiné závažné nedostatky. Ze zkušeností víme, že takových vozů je bohužel většina.

2. Fyzická prohlídka

Pokud se u vybraného vozu zdá vše v pořádku, naplánuje s vámi technik prohlídku vozu přímo v místě prodeje. Při prohlídce důkladně zkontroluje jeho technický stav a provede testovací jízdu. Výsledek prohlídky vám podrobně vysvětlí a dá jasné doporučení, zda se jedná o dobrou koupi.

Ojetá auta kontrolujeme jako nikdo jiný

Najeté kilometry

Díky kombinaci online dostupných údajů o historii vozu a fyzické prohlídce posoudíme skutečný stav najetých kilomentrů. Podle posledních statistik jezdí v ČR téměř polovina vozu se stočeným tachometrem!

Odhalení havárie

Změříme sílu laku, abychom odhalili případnou nepřiznanou havárii vozu, která může mít vliv na funkčnost vozu a samozřejmě i na prodejní cenu.

Technický stav

Podle průzkumu AOOA zjistilo minulý rok 64% Čechů závadu na svém ojetém autmobilu bohužel až po jeho nákupu. Naši technici stojí na vaší straně, a proto opravdu důkladně zkontrolují kompletní technický stav vozu, abyste měli co největší jistotu, že je v pořádku.

Zkušební jízda

Samozřejmou součástí prohlídky je zkušební jízda. Posoudíme start a chod motoru za studena a při zátěži. Při jízdě prověříme přesnost řízení, převodovky a spojky a vyzkoušíme akceleraci, turbo/kompresor a účinnost brzd.

Nutné servisní úkony

Po kontrole vozu vás upozorníme na případné nalezené nedostatky a nutné servisní úkony. Samozřejmě vám také řekneme, kolik asi budou tyto servisní úkony stát.

Sleva

Téměř vždy technik odhalí nějaké drobné závady, které sice nejsou důvodem k odmítnutí vozu, ale při jednání s prodejcem jsou jasným argumentem pro získání slevy. Když se nám podaří slevu vyjednat, ve většině případů nejenže pokryje náklady na kontrolu vozu, ale často ušetříte mnohem víc! Slevu vám nemůžeme slíbit, ale určitě se o ní pokusíme.

Jasné doporučení

Nebudeme si hrát na konzultanta a dávat ruce pryč od rozhodnutí. Technik vám jasně řekne svůj názor na vůz a jeho doporučení, jestli se jedná o dobrou koupi nebo ne.

Hodnocení 98%

Jakmile proběhne kontrola vozu, zeptáme se vás na hodnocení daného technika. Je to pro nás velmi důležité, protože jen tak můžeme dlouhodobě zajistit opravdu skvělé a profesionální služby. Číst hodnocení ...

Jednoduché, že?

Tak pojďme na to! Naši technici jsou připraveni se vám ihned věnovat ...

Vybrat technika  

Pomáháme vám při koupi ojetého vozu

Kupujete ojetý automobil Jeep a chcete mít co největší jistotu, že se nenecháte napálit? Na Autobezobav si jednoduše vyberete ověřeného technika, který vám se vším pomůže. Při prohlídce vůz důkladně zkontroluje, provede s vámi zkušební jízdu a na konci prohlídky vám vše podrobně vysvětlí. Jednoduše si zobrazte techniky z vašeho okolí a vyberte si podle svých požadavků. Můžete vybírat na základě hodnocení zákazníků, ceny prohlídky a mnoho dalšího.

Asistence při koupi ojetého automobilu je nejlepší způsob, jak koupit kvalitní ojetý vůz a nenaletět. Na Autobezobav najdete techniky, kteří Vám zkontrolují nejen ojetý vůz Jeep, ale i další značky a modely. Všichni naši spolupracující technici poskytují také předběžnou konzultaci zdarma. Ojetý vůz Jeep, který jste si vybrali, technici nejprve zhodnotí na základě dostupných údajů v inzerátu. Pokud se zdá vše v pořádku, domluvíte se společně na prohlídce ojetého vozu.

AUTO BEZ OBAV je nejchytřejší způsob, jak při nákupu ojetého auta nenaletět. Nekupujte zajíce v pytli, kupte AUTO BEZ OBAV!

Recenze autobazarů:
Zkušenosti s techniky:
Často kontrolované modely:
© 2024 AUTO BEZ OBAV s.r.o. | autobezobav.cz | autobezobav.sk | Používáme cookies, viz Ochrana soukromí | Všeobecné podmínky využívání služeb
Provozovatelem služby AUTO BEZ OBAV je společnost AUTO BEZ OBAV s.r.o., se sídlem Příčná 1892/4, Nové Město, 110 00 Praha 1, IČ 21063745, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, spisová vložka 395716.